Tvorba www stránek

tvorba www

Kompletní realizace internetových www stránek

Zajistím vám kompletní realizaci webu a jeho servis od A do Z. Poradím Vám s volbou domény. Zajistím její hosting a vytvořím celou webovou prezentaci tak, že do tvorby nemusí vstupovat třetí osoba. Také jinak napsáno...komunikujete pouze se mnou.
tvorba letáků

Tvorba webových prezentací malých i středních

Po zkušenostech z roku 2016 jsem se rozhodl, že se již nebudu pouštět "do velkých akcí", které vyžadují team lidí. Tento důvod je naprosto jednoduchý, ale rozepíši jej. Mám ženu, dvě děti a duši (jako ostatně každý), čemuž věnuji nejvíce času. Baví mě poznávat lidi a nikoli dřepět hodiny a dny (možná i roky) u jednoho projektu. PHP není mé hoby a vrtám se v něm velmi nerad. Už nikdy nechci trnout hrůzou, když mi programátor, řekne znenedání s Bohem a velký projekt mi spadne na hlavu.

Nejideálnější je pro mě tvorba webu v okolí Jičína, Semil, Turnova a Krkonoš, ale občas zajedu i hlouběji do nitra a to mě živí, uživí a baví

Pracuji pro jednotlivce i akciovky a tato práce mě opravdu těší...ono totiž web není jenom stránka vyhledaná Googlem ale kus vašeho já, které musím poznat! Toto považuji v této branži za nejvíce opomíjené a potom je konečným produktem web, který nejste VY!
tvorba billboardů

Tvorba www na CMS Wordpress

S wordpressem jsem se seznámil již dávno, ale neměl ještě takovou podporu jako nyní a nebyl tolik vymazlený. V dnešních dnech je wordpress použit na 25% všech světových www, což mluví samo za sebe. Další výhodou, která nakonec definitivně stála za mým rozhodnutím je fakt, že v případě mého náhlého "odjezdu na Madagaskar", který samozřejmě neplánuji, můžete oslovit kohokoli z mé branže a mnou postavené stránky budou žít dál.

Doplňky a něco navíc

Webové stránky dělám na své triko od roku 2008
Získal jsem obrovskou zkušenost, že každá webovka má něco svého a to je dobře.
Chci znát co nejvíce o vás, aby i web byl takový jako vy.
Nesnáším slovíčko "od". Je to převlečená faleš, také proto je tak krátké. Pokud tedy potkáte konkurenta, který vám nabídne zhotovení webu od 6000,-, očekávejte spíše "auto bez kol, kytku bez stonku, svíčku bez knotu....
Vytvořit kvalitní www stránku pod 11000 korun prostě nejsem schopen zvládnout, protože hrabě Potěmkin byl jenom jeden.


Jednou mě oslovil potenciální zákazník, abych mu nacenil webové řešení pro autobazar. Vzhledem k tomu, že neobelhávám pomocí krátkého slova "od", došel jsem k částce, jež by dala na průměrný, avšak plně konkurenceschopný portál. Když jsem oznámil navhrhovateli služby cenu, zaslal mi email se zprávou, že jsem drahý a že na internetu nalezl šablonu za necelých deset tisíc. Výsledek byl ten, že šablona byla pouze základovým řešením a každý další modul se musel draze dokoupit. Nakonec stál web třikrát tolik a to není ještě konec. Co z toho plyne? Neznáte-li alespoň základy html a css, tak nekupujte hotová řešení, je to bezejmenný zajíc v pytli. Toto přesně sedí i na mnou prosazovaný wordpress. Stránky si sice postavíte raz dva, ale zabezpečení, optimalizace a celková vizualizace se bez zkušeností neobejdou.