Optimalizace pro vyhledavače - SEO

seo

SEO problematika

Tato internetová disciplína je věčná alchymie a ten, kdo napíše, že je expertem v tomto oboru je takovýmto člověkem pouze v případě, kdy si je vědom, že to co bylo včera, může být zítra naprosto jinak.
jak na seo

SEO ve zkratce

Dobré SEO znamená, že budete při napsání hledaného slova do vyhledavače umístěni co možná nejvýše. U nás se soustředíme hlavně na vyhledavače Seznam a Google. Pokud máte dost peněz, tak si zkrátka zaplaťte PPC systém Google Adwords nebo Sklik, ale i tam se dá mnoho ušetřit.
seo ceník

SEO platíte až po výsledcích

Za tohle mě moji konkurenti nemají rádi, ale za tuto službu si nechám zaplatit až po 12 měsících a to pouze v případě, že vaše www stránky se umístily ve vyhledávání tam, kde jsme chtěli. Přijde mi to fér a funguje to!

Doplňky a něco navíc

Budete-li chtít tuto službu, počítejte s tím, že se uvidíme častěji.
Pomůžu Vám nalézt nejideálnější klíčová slova.
Nejzásadnější je čistota kodu a obsahovost samotných www stránek.
Nečekejte, že týden staré stránky budou hned v prvních pozicích.
Tento svět klíčových slov a kodů se neustále mění.


Vytvořil jsem webovou prezentaci a jako další úkol jsem měl zoptimalizovat web pro vyhledavače. To by snad nebyl až takový problém, ale horší bylo dohodnout se s majitelem na klíčových slovech. Web byl autobazarem specializovaným na auto Škoda. Zadavatel si přál, aby jeho web byl na prvních pozicích po zadání klíčového slova "auto". Vysvětloval jsem mu, že přesně takhe to nefunguje nebo vy snad pokud budete chtít koupit ojetou oktávku napíšete do googlu auto? :) myslím že ne