Lomnické barování 2018

Rád vám představím naše letošní hosty. Vzpomínám si jako by to bylo včera. Po skončení druhého barování za mnou přišel jeden z posluchačů a pravil: "Hele dobrý, ale chtělo by to už nějakou babu!" Nejen proto jsem velmi rád, že pozvání přijala členka hradecké kapely Goji Bára Petříčková a na housle jí doprovodí Ká Bílková. Co se týče autorské sekce, tak tam nás pobaví Adam Kadmon. Dnes už mohu napsat, že zajetý autor, knihy vydává od roku 2013. Přiznám se, že sám nevím s čím přijde a to mně těší :)

O čase a konání

16.02.2018 od 19:25!
Čas se možná bude zdát zvláštní, ale vzhledem k netradičnímu rozložení chceme v 19.30 bouchnout do gongu a začít.

O prostoru

Jičín má Dona Cortéze nebo Valdštejnskou lodžii. Turnov má Střelnici, Nová Paka Novopacké sklepy... Lomnice bohužel nemá žádnou, takto podobnou, od města oddělenou scénu, kde by se opakovaly koncerty zaměřené na lehčí a alternativnější kulturní proud. Dlouho jsme společně s přáteli hledali prostory, které by vyhovovaly jak účinkujícím, tak divákům a jediné, k čemu jsme došli, byly sklepy v našem zámku.

O vstupenkách a předprodeji

Vstupenky opět ve vinotéce Na růžku, až budou k dispozici, tak budete informováni! Pokud se lístky prodají před akcí tak prostě "zavřeme krám" :) Kapacita je omezená na 80 lidí a loni bylo plno!!!

O dobrotách

Opět bude pivo do skla... Lomnické... samozřejmě! Opět si budete moci vychutnat dobré značky vín a opět si dáte něco dobrého na zub. Tentokrát to sice nebude tak gurmánské jako loňi, ale netradičnost se opět pokusíme zachovat, takže párek s hořčicí nečekejte.

O přání

je našim přáním, aby se Lomnické barování opakovalo. Je našim přáním, aby začínající muzikanti měli kde hrát, aby básníci mohli sdělovat jejich vnitřní svět. Je našim přáním věřit, že nám pomůžete už jenom vaši přítomností.

O Lomnickém barování

Lomnické barování by se mělo stát setkáváním lidí, muzikantů, spisovatelů, básníků a jiných bytostí u poctivého piva, kvalitního vína a netradičních pochutin. Měla by vzniknout tradice vázaná pouze upřímnou touhou zahrát si, přečíst si a naslouchat.

Těšíme se na vás ... Tomáš Sedlák, Šlajchrti a přátelé

1 ročník a trochu z něj